Блог

Зепатир – ефективний препарат для монотерапії при лікуванні гепатиту С

Зепатир – ефективний препарат для монотерапії при лікуванні гепатиту С

Особливість препарату Зепатир (Гразопревір, елбасвір) в тому, що він поставляється в таблетках. Це зручно для пацієнтів, які вкрай негативно ставляться до крапельниць чи уколів. Крім того, препарат використовується для монотерапії. Це колись для лікування потрібно прийом лише одного засобу. Що позначається на зменшенні кількості препаратів, які у організм. Актуально для людей, які мають проблеми з печінкою, нирками, підшлунковою залозою, серцем.

У плані лікування гепатиту Зепатир можна назвати універсальним засобом. Так як він орієнтований на повне лікування генотипів 1a, 1b, 4. Плюс, у поєднанні з софосбувіром може допомогти в лікуванні 3-го генотипу. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), цей препарат вважається одним із найкращих на ринку. Так як призводить до повного лікування ХГС. Звичайно, при правильному і своєчасному лікуванні.

Зепатир – ефективний препарат для монотерапії при лікуванні гепатиту С

 

Особливість Запатиру в речовинах, що діють, які мають різну дію, але, в сукупності, допомагають досягти максимального результату:

· Гразопревір пригнічує серинову протеазу (це вірусні білки NS3/4A).

· Елбасвір пригнічує репліказу (вірусні білки NS5А).

Тобто, спільними зусиллями речовини, що діють, здатні знищувати вірусні білки і перешкоджати їх реплікації (новоутворенню). Що загалом і призводить до прояву лікувальної дії.

Примітно, що Зепатир, на відміну інших препаратів, можна призначати при вагітності. Результати доклінічних досліджень показують відсутність потенційних ризиків для плода у жінок, хворих на гепатит С. Крім того, немає достовірних даних про негативний вплив препарату Зепатир на немовля, при згодовуванні груддю. Проте проведені аналізи грудного молока показують, що певний рівень гразопревіру та елбасвіру присутній. Тому, при вигодовуванні, краще проконсультуватися з лікарем перед прийомом противірусного препарату Зепатир.

Побічні ефекти при лікуванні препаратом Зепатір

 

Незважаючи на ефективність лікування гепатиту С, препарат все-таки не ідеальний для людей. В інструкції до ліків є перелік побічних явищ, які можуть спостерігатись у пацієнта. Тільки весь список складено на основі скарг пацієнтів, які беруть участь у клінічних дослідженнях. Тобто у когось може спостерігатися побічний ефект, у когось немає. Але всіх пацієнтів поєднують небажані явища, які відбуваються дуже часто, при прийомі препарату Зепатир (Гразопревір, елбасвір). Ось про них краще завжди знати заздалегідь, бути готовими або зробити вибір на користь інших противірусних ліків:

· Швидка стомлюваність, втома. Що призводить до повної апатії до навколишнього світу та близьких людей. Явище може спостерігатися будь-якої доби, але не кожен день.

· Запаморочення і головний біль. Ефект спостерігається не щодня, але сам факт його присутності окреслили всі пацієнти, які беруть участь у дослідженнях.

· Порушення сну, тривожність, відсутність апетиту. Ці явища безпосередньо пов’язані з першими двома побічними ефектами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *