Блог

Курево – найкращий препарат для лікування гепатиту С на думку ВООЗ

Курево – найкращий препарат для лікування гепатиту С на думку ВООЗ

Курево (омбітасвір, паритапревір та ритонавір), на думку Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), вважається найбільш перспективним для боротьби з гепатитом С. Ефективність препарату становить 96%. В інших пацієнтів (4%) виявлено відсутність реакції на лікування, або спостерігалися рецидиви після курсу Курево.

Особливість препарату полягає в тому, що він підходить для лікування хронічної ВГС-інфекції. Де у пацієнтів спостерігається помірна чи тяжка ниркова недостатність. Як відомо, багато препаратів, наприклад, софосбувір, виводиться нирками. Що може спровокувати погіршення стану пацієнта. А Курево піддається метаболізму у печінці. Відповідно йому не потрібна корекція дозування і немає навантаження на нирки.

Курево – найкращий препарат для лікування гепатиту С на думку ВООЗ

 

Найбільш вагомим дослідженням препарату Курево (омбітасвір, паритапревір та ритонавір) вважається дворічна практика клініки вірусології печінки в лікарні Айн-Шамс (Єгипет). При університеті створено сучасну лабораторію, яка безпосередньо працює з багатьма американськими та європейськими фармакологічними компаніями. За 2 роки (з грудня 2016 року по лютий 2018 року) вченим вдалося провести повне тестування препарату Курево. Причому після лікування вірусу гепатиту С всі пацієнти спостерігалися лікарями. Робилися відповідні аналізи, що включають результати роботи всіх органів людського організму.

У вибірку пацієнтів, які пройшли повний курс лікування та обстежень, увійшли 50 осіб. У всіх на початку лікування спостерігалася термінальна стадія ниркової недостатності. Плюс, регулярний гемодіаліз із вірусом гепатиту С. Особливість досліджень у тому, що у цих 50 пацієнтів були і супутні хвороби:

· Діабет (26% пацієнтів).

· Гіпертонія (56% пацієнтів).

· Ішемічна хвороба серця (8%).

· Церебральний параліч (4%).

· Ревматоїдний артрит (4%).

Специфіка такої вибірки у цьому, що з лікуванні ВГС іншими препаратами спостерігається високий відсоток смертності пацієнтів (35%). Прийом Курево (омбітасвір, паритапревір і ритонавір) показав найкращий результат. Чим і викликав інтерес щодо нього вірусологів з усього світу.

Крім Єгипту, у клінічних дослідженнях Курево взяли участь інститути вірусології США та Японії. Ефективність лікування в американців становила 95%, а в японців – 98%. Такі показники призвели до того, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала Курево як найефективніший препарат для боротьби з гепатитом С.

Рекомендації ВООЗ щодо прийому препарату Курево (омбітасвір, паритапревір та ритонавір)

 

Зрозуміло, призначати препарат всім підряд не можна. Є перелік обмежень, які треба слідувати. Для цього є відповідні рекомендації:

· Найкраще призначати препарат пацієнтам з ТПНП з ВГС-інфекцією.

· Курево рекомендується поєднувати з рибавірином, для найбільшої ефективності лікування.

· На курсі лікування треба контролювати рівень гемоглобіну та загального білірубіну. Контроль виконується на 4, 8 та 12 тижнів прийому препарату.

· Лікування краще довіряти нефрологу та гепатологу, які спеціалізуються на печінковій вірусології.

· В обов’язковому порядку проводиться дослідження на якісне генотипування ВГС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *