Блог

Єрвой 50мг (іпілімумаб) – дослідження та результати

Єрвой 50мг (іпілімумаб) – дослідження та результати

Єрвою 50мг (іпілімумаб) – це універсальний протипухлинний препарат, який схвалений до застосування у більшості країн світу. Його особливість у тому, що лікуванню піддаються такі захворювання, як меланома, рак легень, сечового міхура, ниркової балії, уретри та передміхурової залози. Представляючи моноклональні тіла, препарат ефективно впливає на CTLA-4 білковий рецептор, який пригнічує імунну систему людини.

Інтерес представляють дослідження діючої речовини ipilimumab (Yervoy – це торгова марка, що випускає препарат). Описана вище універсальність дала поштовх проведенню випробувань у різних напрямах. Починаючи з 2007 року, європейські та американські вчені, по крихтах збирали величезну базу даних за результатами досліджень іпілімумабу. За певних умов препарат ефективний, як самостійні ліки, у комбінації з іншими протипухлинними засобами та з хіміотерапією.

Єрвой 50мг (іпілімумаб) – дослідження та результати

Насамперед інтерес становлять результати дослідження 2010 року. Де іпілімумаб вперше був протиставлений протипухлинній вакцині. Загальна виживання пацієнтів з нерезектабельною меланомою становила 10.1 місяця проти 6.4 місяця у вакцинованих людей.

Препарат дакарбазин, що використовується у хіміотерапії, був задіяний у дослідженнях з іпілімумабом. Результат досить цікавий. У порівнянні, комплексне лікування «іпілімумаб+дакарбазин» та «дакарбазин+плацебо» дало терапевтичний ефект ще більший. За першої комбінації виживання становило – 19.3 місяці, а друга комбінація – 8.1 місяця.

Що цікаво, це середній показник щодо пацієнтів, які беруть участь у дослідженнях. Наприклад, є кілька груп, де виживання пацієнтів при тривалому спостереженні демонструє 5-10 річну виживання. Однак, на противагу такій ефективності, відзначається відсоток пацієнтів з неефективністю лікування та навіть зі смертельними наслідками. І це ще раз наголошує, що Єрвой 50мг (іпілімумаб) – це ліки виборчої дії.

Іпілімумаб – лікування неоперабельної чи метастатичної меланоми

Найбільш розгорнутий аналіз, при лікуванні Ервою, можна спостерігати при меланомі. Це найбільш поширене захворювання, що вимагає максимально ефективного лікарського засобу, що має мінімум побічних дій.

• У дослідженнях взяли участь люди віком 19-90 років.

• Найкращих результатів при використанні препарату іпілімумаб досягли люди віком 50-60 років європеоїдної раси.

• Причому чоловіки показали найкращий результат із співвідношенням 59%.

• Явні побічні реакції, які змусили припинити лікування, відмічено у 10% пацієнтів.

Ще один цікавий момент для людей, які мають позитивний тест на Гепатит (В або С) та ВІЛ. Виникнення побічних реакцій на Єрвой відмічено у 52% пацієнтів. Причому, в одній із груп було зафіксовано 1 випадок зі смертельним наслідком. Це свідчить про те, що препарат іпілімумаб не рекомендується для лікування меланоми у людей, які мають вищезазначені вірусні захворювання.