О нас

Аптека "ДНЯ"

Оплата / Доставка

Информация о способах оплаты и вариантах доставки  медицинских препаратов.

Про нас

Аптека “Добра”

Вам чи Вашим близьким потрібні медикаменти? Все це ви можете купити прямо зараз, заощадивши час!

Інтернет-аптека “Добра” з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати десятки аптек у пошуках необхідного препарату. Ви можете замовити будь-який товар, не встаючи зі свого крісла, а наш кур’єр вчасно доставить покупку на вказану адресу.

Інтернет аптека “Добра” працює по всій території України. Незалежно від того, де ви перебуваєте на даний момент, ви зможете замовити товар, що погодитеся, дуже зручно. Які переваги пропонує наша інтернет-аптека? Найбільш суттєвий факт – наявність найпопулярніших та найдіючих препаратів, які гарантовано є на складі. Ви зможете відвідати нашу інтернет-аптеку та купити препарати за найнижчою ціною.

 

Вам необхідно купити медикаменти? Інтернет аптека допоможе вам. Щоб замовити товар, вам доведеться нікуди їхати чи йти, т.к. всі операції відбуваються у віртуальному режимі. Саме тому Аптека “Добра” – це інтернет-аптека, купувати в якій вигідно та приємно.

 

Замовлення на медикаменти в нашій інтернет-аптеці можна зробити з будь-якого міста чи населеного пункту України (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Суми, Чернігів, Житомир, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль) , Закарпаття тощо), навіть не виходячи з дому. Це зніме з плечей масу проблем, і дозволить вчасно отримати необхідні препарати. Наша інтернет-аптека співпрацює із провідними світовими виробниками. Відвідавши нашу інтернет-аптеку, ви легко отримаєте найкращі рішення від найбільш відомих компаній.

 

Щоб зробити замовлення в інтернет аптеці “Добра”, достатньо зателефонувати: +38 (096) 640 94 94.