Відображаються усі з 49 результатів

Протипухлинні, Онко, Гепатит З препарати (ліки) в Україні, Київ.

Онко ліки, препарати

Онко препарати (ліки), тобто “хіміотерапія”, також відома як хіміотерапія або протиракове лікування, є ліками, які використовуються для лікування, знищення, зменшення або уповільнення росту ракових клітин. Існує понад 100 різних хіміопрепаратів. Для лікування деяких видів раку потрібен лише один вид хіміотерапевтичного препарату, тоді як інші можуть потребувати використання у поєднанні з хірургічним втручанням та/або променевою терапією.

Основною метою хіміотерапії є:

  • Усунення ракових клітин;
  • Зменшити пухлину;
  • Запобігти поширенню раку;
  • Полегшити симптоми раку.

Хіміотерапія може проводитись через:

  • внутрішньовенно (в/в);
  • Всередину (пігулки або рідина);
  • Ін’єкція;
  • Втирається у шкіру як крем.

Лікування зазвичай проводиться в онкологічній клініці, і пацієнти можуть вирушити додому того ж дня. Лікування проводять циклами: можна проводити щодня, щотижня, щомісяця та безперервно за допомогою домашньої помпи. Тривалість лікування варіюється, це може зайняти кілька хвилин, кілька годин або кілька днів.

Онко препарати (ліки) доставляємо у Вінниця, Кропивницький (Кіровоград), Полтава, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Луганськ, Рівне, Херсон, Донецьк, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів , Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ.

Протипухлинні ліки, препарати

Аптека Добра не весь перелік протипухлинні препарати, а тільки найпоширеніші. Ви завжди можете отримати інформацію про ліки у нашого фармацевта.

Протиракові ліки, також звані протипухлинними ліками, будь-які ліки, ефективні при лікуванні злоякісних або ракових захворювань. Існує кілька основних класів протипухлинних препаратів; до них відносяться алкілуючі агенти, антиметаболіти, натуральні продукти та гормони. Крім того, існує низка препаратів, які не належать до цих класів, але демонструють протиракову активність і, таким чином, використовуються для лікування злоякісних захворювань. Термін хіміотерапія часто прирівнюється до використання протипухлинних препаратів, хоча точніше він відноситься до використання хімічних сполук для лікування захворювань в цілому.

Протипухлинні препарати з доставкою у Вінниця, Кропивницький (Кіровоград), Полтава, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Луганськ, Рівне, Херсон, Донецьк, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано -Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ.

Гепатит С ліки, препарати

Ознайомтеся з переліком препаратів, що призначаються на лікування Гепатит С, у нашій Аптеці можна дізнатися про наявність ліків відсутнього у списку позицій.

Вірус гепатиту С (HCV) викликає запалення печінки, що може призвести до проблем із печінкою, включаючи рак. Людям із хронічним гепатитом С необхідні ліки для його лікування. Ці препарати можуть полегшити симптоми.

Навіть якщо інфекція ВГС ще не викликала симптомів, все одно важливо її лікувати. Це пов’язано з тим, що ліки можуть знизити ризик ускладнень гепатиту С, таких як небезпечні проблеми з печінкою.

ВДС має різні генетичні варіації (генотипи). Ліки, які призначають при гепатиті С, залежать від генотипу людини. Генотип 1 є найпоширенішим типом у світі.

В Аптеці представлені ліки, доступні для лікування гепатиту С, а також деяка корисна інформація про те, чого очікувати від їхнього лікування.

Гепатит З препарати доставка у Вінниця, Кропивницький (Кіровоград), Полтава, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Луганськ, Рівне, Херсон, Донецьк, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано -Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Київ.